مشاهده همه 24 نتیجه

خرید اینترنتی شلوار و شلوارک دخترانه و زنانه اصل از بهترین برند های دنیا: نایک، پوما، جردن، منگو، ادیداس باشیک ترین و جدید ترین مدل های

سوالات متداول خرید شلوار زنانه

شلوار ها در گذشته فقط برای آقایان استفاده میشدند اما به مرور زمان پیشرفت صنعت مد اکنون جزء  جدا نشدنی از پوشاک بانوان هستند. شلوار ها به راحتی با هر استایلی ست میشوند و میتوان از آن ها در مجالس رسمی یا در استایل های اسپورت یا کژوال استفاده کرد .

ماسیمو دوتی (Massimo Dutti)، زارا (ZARA)  و برشکا (bereshka) از تولید کنندگان این پوشاک   هستند.

در سرارسر دنیا میتوان شلوارک ها را جزء اصلی استایل های اسپرت معرفی کرد اما در ایران به خاطر نوع فرهنگ و سنت، شلوارک ها چه از نوع مردانه و چه زنانه بیشتر برای داخل منزل  و یا مکان های تفریحی خاص استفاده میشوند.

شلوار های زنانه بسیار متنوع هستند و انتخاب بین آنها کاملا به سلیقه شما بر میگردد؛پرطرفدار ترین آن ها مدل های راسته، بگی، چسبان و دم پا گشاد هستند. شلوار های زنانه راسته برای استایل های رسمی و شلوار های جین زنانه ، لگینک و لوله تفنگی برای استایل های اسپورت مناسب هستند .

شلوار و شلوارک پارچه ای زنانه را میتوان در ست های رسمی و اسپرت استفاده کرد. در ایران از لحاظ فرهنگی این نوع شلوار بسیار پر استفاده است و یکی از اجزای اصلی لباس روزانه بانوان را تشکیل میدهد .