نمایش 1–24 از 32 نتیجه

سوالات متداول بلوز زنانه

بلوز های زنانه را میتوان به دسته های آستین بلند و آستین کوتاه تقسیم کرد، همچنین آستین میتواند پفکی، چین دار، پاکتی یا بندی باشد. بلوز ها به دلیل تنوع بالا در دوخت و مدل بسیار متنوع هستند.

بلوز های دخترانه حریر و ساتن را میتوان با شلوار های پارچه ای زنانه  و دم پا برای ست های مجلسی انتخاب کرد. همچنین برای تیپ اسپورت میتوان بلوز های طرح دار را با شلوار جین زنانه ست کرد .

بلوز ها از متنوع ترین لباس ها بین دختران ایرانی هستند زیرا از رنگ ها و طرح  های بسیار متنوعی برخوردارند . همچنین از  انواع پارچه ها در دوخت آنها استفاده میشود و میتوان آن ها را با اکثر استایل های مورد قبول جامعه ست کرد همچنین بلوز ها نسبتا لباس های راحتی برای پوشیدن هستند.

لوکس پوش همواره جدید ترین کالکشن های بلوز زنانه و دخترانه را ارائه میدهد و متناسب با هر فصل محصولات خود را به روز میکند. ما تمام سعی خود را میکنیم بهترین کالکشن جدید دستچین شده متناسب با سلیقه پوشاک ایرانی را از هر برند برای شما جمع آوری کنیم .

در صفحه محصول بلوز های زنانه و دخترانه یک دکمه راهنمای سایز وجود دارد. اگر از سایز خود اطمینان ندارید حتما  قبل از خرید به دقت آن را مطالعه کنید.